preskoči na sadržaj
.
| Zadnja izmjena 1. 12. 2017. u 11:20 sati |

Popis škola u e-Dnevniku

Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića s pravom javnosti, Dubrovnik
Centar za odgoj i obrazovanje "Goljak" Zagreb, Zagreb
Centar za odgoj i obrazovanje "Slava Raškaj" Zagreb, Zagreb
Centar za odgoj i obrazovanje "Vinko Bek", Zagreb
CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE ČAKOVEC, Čakovec
Centar za odgoj i obrazovanje djece i mladeži Karlovac, Karlovac
Centar za odgoj i obrazovanje Krapinske Toplice, Krapinske Toplice
CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE, Rijeka
CENTAR ZA ODGOJ, OBRAZOVANJE I REHABILITACIJU KRIŽEVCI, Križevci
ČEŠKA OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA RUŽIČKE KONČANICA-ČESKÁ ZÁKLADNÍ ŠKOLA JOSEFA RŮŽIČKY KONČENICE, Končanica
Druga gimnazija Varaždin, Varaždin
Druga srednja skola Beli Manastir, Beli Manastir
Drvodjelska tehnička škola Vinkovci, Vinkovci
Dubrovačka privatna gimnazija, Dubrovnik
Ekonomska i birotehnička škola, Bjelovar
Ekonomska i trgovačka škola Čakovec, Čakovec
Ekonomska i trgovačka škola Dubrovnik, Dubrovnik
Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca Vinkovci, Vinkovci
Ekonomska i turistička škola Daruvar, Daruvar
Ekonomska i upravna škola Osijek, Osijek
Ekonomska škola Braća Radić, Đakovo
Ekonomska škola Mije Mirkovića, Rijeka
Ekonomska škola Pula, Pula
Ekonomska škola Sisak, Sisak
Ekonomska škola Šibenik, Šibenik
Ekonomska škola Velika Gorica, Velika Gorica
Ekonomska škola Vukovar, Vukovar
Ekonomska škola, Požega
Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola Samobor, Samobor
Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar, Zadar
Ekonomsko-birotehnička škola Split, Split
Ekonomsko-turistička škola Karlovac, Karlovac
Elektroindustrijska i obrtnička škola, Rijeka
Elektrostrojarska škola, Varaždin
Elektrotehnička i ekonomska škola, Nova Gradiška
Elektrotehnička i prometna škola Osijek, Osijek
Elektrotehnička škola Split, Split
Elektrotehnička škola, Zagreb
FRANJEVAČKA KLASIČNA GIMNAZIJA U SINJU S PRAVOM JAVNOSTI, Sinj
Geodetska škola, Zagreb
Gimnazija "Fran Galović", Koprivnica
Gimnazija A. G. Matoša Đakovo, Đakovo
Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka, Rijeka
Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Zabok
Gimnazija Antuna Vrančića, Šibenik
Gimnazija Beli Manastir, Beli Manastir
Gimnazija Bernardina Frankopana Ogulin, Ogulin
Gimnazija Bjelovar, Bjelovar
Gimnazija Daruvar, Daruvar
GIMNAZIJA DINKA ŠIMUNOVIĆA U SINJU, Sinj
Gimnazija dr. Ivana Kranjčeva, Đurđevac
Gimnazija Dubrovnik, Dubrovnik
Gimnazija Eugena Kumičića Opatija, Opatija
Gimnazija Franje Petrića, Zadar
Gimnazija Gospić, Gospić
Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile, Pazin
GIMNAZIJA IVANA ZAKMARDIJA DIJANKOVEČKOGA KRIŽEVCI, Križevci
Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec, Čakovec
Gimnazija Jurja Barakovića, Zadar
Gimnazija Karlovac, Karlovac
Gimnazija Lucijana Vranjanina, Zagreb
Gimnazija Marul, Zagreb
Gimnazija Matija Mesić, Slavonski Brod
Gimnazija Matije Antuna Reljkovića Vinkovci, Vinkovci
Gimnazija Metković, Metković
Gimnazija Nova Gradiška, Nova Gradiška
Gimnazija Petra Preradovića, Virovitica
Gimnazija Požega, Požega
Gimnazija Pula, Pula
GIMNAZIJA SESVETE, Sesvete
Gimnazija Sisak, Sisak
Gimnazija Tituša Brezovačkog, Brezovačkog
Gimnazija Velika Gorica, Velika Gorica
Gimnazija Vladimira Nazora Zadar, Zadar
Gimnazija Vukovar, Vukovar
Gimnazija Županja, Županja
Gimnazijski kolegij "Kraljica Jelena" s pravom javnosti Split, Split
Glazbena škola Alberta Štrige Križevci, Križevci
Glazbena škola Jan Vlašimsky Virovitica, Virovitica
GLAZBENA ŠKOLA JOSIPA HATZEA, Split
Glazbena škola Požega, Požega
Glazbena škola u Varaždinu, Varaždin
GLAZBENA ŠKOLA, Karlovac
Gornjogradska gimnazija Zagreb, Zagreb
Gospodarska škola Buje, Buje (Buie)
Gospodarska škola Čakovec, Čakovec
Gospodarska škola Varaždin, Varaždin
GRADITELJSKA ŠKOLA ČAKOVEC, Čakovec
Graditeljska tehnička škola Zagreb, Zagreb
Graditeljska, prirodoslovna i rudarska škola, Varaždin
Graditeljsko-geodetska škola Osijek, Osijek
Graditeljsko-Geodetska tehnička škola, Split
Građevinska tehnička škola Rijeka, Rijeka
Hotelijersko turistička škola u Zagrebu, Zagreb
HOTELIJERSKO-TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA, Zadar
Hotelijersko-turistička škola, Opatija
I. gimnazija Osijek, Osijek
I. gimnazija Split, Split
I. gimnazija Zagreb, Zagreb
I. osnovna škola Bjelovar, Bjelovar
I. osnovna škola Čakovec, Čakovec
I. osnovna škola Dugave, Zagreb
I. osnovna škola Petrinja, Petrinja
I. osnovna škola Vrbovec, Vrbovec
I. Osnovna škola, Varaždin
I. tehnička škola Tesla Zagreb, Zagreb
II. gimnazija Osijek, Osijek
II. gimnazija Split, Split
II. gimnazija, Zagreb
II. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR, Bjelovar
II. osnovna škola Čakovec, Čakovec
II. osnovna škola Vrbovec, Vrbovec
II. Osnovna škola, Varaždin
III. gimnazija Osijek, Osijek
III. gimnazija, Split
III. gimnazija, Zagreb
III. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR, Bjelovar
III. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN, Varaždin
III. osnovna škola, Čakovec
INDUSTRIJSKA STROJARSKA ŠKOLA, Zagreb
Industrijska škola Split, Split
Industrijsko - obrtnička škola Sisak, Sisak-Caprag
Industrijsko-obrtnička škola Pula, Pula
Industrijsko-obrtnička škola Slavonski Brod, Slavonski Brod
Industrijsko-obrtnička škola Šibenik, Šibenik
Industrijsko-obrtnička škola, Nova Gradiška
Islamska gimnazija dr. Ahmeda Smajlovića, Zagreb
Isusovačka klasična gimnazija s pravom javnosti u Osijeku, Osijek
IV. gimnazija Marko Marulić Split, Split
IV. gimnazija Zagreb, Zagreb
IV. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR, Bjelovar
IV. Osnovna škola, Varaždin
IX. gimnazija Zagreb, Zagreb
Katolička gimnazija s pravom javnosti, Požega
Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti u Virovitici, Virovitica
Katolička osnovna škola Josip Pavlišić, Rijeka
Katolička osnovna škola Svete Uršule, Varaždin
Katolička osnovna škola u Požegi, Požega
Katolička osnovna škola u Virovitici, Virovitica
Klasična gimnazija fra Marijana Lanosovića s pravom javnosti, Slavonski Brod
Klasična gimnazija Ivana Pavla II, Zadar
Klesarska škola Pučišća, Pučišća
Komercijalna i trgovačka škola, Bjelovar
Komercijalno-trgovačka škola Split, Split
LINIGRA - Privatna škola s pravom javnosti, Zagreb
Medicinska škola Ante Kuzmanića, Zadar
MEDICINSKA ŠKOLA BJELOVAR, Bjelovar
Medicinska škola Karlovac, Karlovac
Medicinska škola Šibenik, Šibenik
Medicinska škola u Rijeci, Rijeka
Medicinska škola Varaždin, Varaždin
Medicinska škola, Dubrovnik
Međunarodna osnovna škola "Vedri obzori", Zagreb
Nadbiskupijska klasična gimnazija Don FRANE BULIĆ - s pravom javnosti, Split
Nadbiskupska klasična gimnazija s pravom javnosti u Zagrebu, Zagreb
Obrtna tehnička škola, Split
Obrtnička i industrijska graditeljska škola Zagreb, Zagreb
Obrtnička i tehnička škola Dubrovnik, Dubrovnik
Obrtnička i tehnička škola Ogulin, Ogulin
Obrtnička škola Koprivnica, Koprivnica
Obrtnička škola Opatija, Opatija
Obrtnička škola Požega, Požega
Obrtnička škola Split, Split
Obrtnička škola za osobne usluge Zagreb, Zagreb
Obrtnička škola, Bjelovar
Obrtničko-industrijska škola Županja, Županja
Osnovna glazbena škola Pakrac, Pakrac
Osnovna glazbena škola Rudolfa Matza Zagreb, Zagreb
Osnovna škola - Scuola elementare "Gelsi" Rijeka - Fiume, Rijeka
Osnovna škola - scuola elementare Rivarela, Novigrad
Osnovna škola "Ante Curać-Pinjac" Žrnovo, Žrnovo
Osnovna škola "Antun i Stjepan Radić", Gunja
Osnovna škola "Antun Matija Reljković" Bebrina, Bebrina
Osnovna škola "Antun Mihanović" Nova Kapela, Nova Kapela
Osnovna škola "Antun Mihanović" Slavonski Brod, Slavonski Brod
Osnovna škola "Antun Nemčić Gostovinski" Koprivnica, Koprivnica
Osnovna škola "Antunovac", Antunovac
Osnovna škola "August Cesarec" Ivankovo, Ivankovo
Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac, Donji Miholjac
OSNOVNA ŠKOLA "BRAĆA BOBETKO" SISAK, Sisak
OSNOVNA ŠKOLA "BRAĆA GLUMAC", Lastovo
Osnovna škola "Braća Radić" Koprivnica, Koprivnica
Osnovna škola "Braća Radić" Martinska Ves, Martinska Ves
Osnovna škola "Braća Seljan" Karlovac, Karlovac
Osnovna škola "Brajda" Rijeka, Rijeka
Osnovna škola "Bukovac" Zagreb, Zagreb
Osnovna škola "Centar" Rijeka, Rijeka
Osnovna škola "Čavle", Čavle
Osnovna škola "Davorin Trstenjak" Podgajci Posavski, Posavski Podgajci
Osnovna škola "Dobriša Cesarić" Osijek, Osijek
Osnovna škola "Dr. Andrija Mohorovičić" Matulji, Matulji
Osnovna škola "dr. Franjo Tuđman", Šarengrad
Osnovna škola "Drago Gervais" Brešca, Jurdani
Osnovna škola "Fran Franković" Rijeka, Rijeka
Osnovna škola "Fran Krsto Frankopan" Krk, Krk
Osnovna škola "Gradac", Gradac
Osnovna škola "Grigor Vitez" Osijek, Osijek
Osnovna škola "Gripe" Split, Split
Osnovna škola "Grohote" Grohote, Grohote
Osnovna škola "Ivan Benković" , Dugo Selo, Dugo Selo
Osnovna škola "Ivan Filipović" Račinovci, Račinovci
Osnovna škola "Ivan Filipović" Velika Kopanica, Velika Kopanica
Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Cista Velika, Cista Velika
Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Duga Resa, Duga Resa
Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Đakovo, Đakovo
Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Gora, Petrinja
Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Slavonski Brod, Slavonski Brod
Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Štitar, Štitar
Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Velika, Velika
Osnovna škola "Ivan Kozarac" Nijemci, Nijemci
Osnovna škola "Ivan Mažuranić" Sibinj, Sibinj
Osnovna škola "Ivan Meštrović" Vrpolje, Vrpolje
Osnovna škola "Ivan Meštrović", Drenovci
Osnovna škola "Ivana Brlić Mažuranić" Rokovci-Andrijaševci, Andrijaševci
Osnovna škola "Ivo Dugandžić-Mišić" Komin, Komin (Dalma)
Osnovna škola "Janjina", Janjina
Osnovna škola "Josip Kozarac" Josipovac Punitovački, Punitovci
Osnovna škola "Kantrida" Rijeka, Rijeka
Osnovna škola "Kardinal Alojzije Stepinac" Krašić, Krašić
Osnovna škola "Klana", Klana
Osnovna škola "Kuna", Kuna
Osnovna škola "Lotrščak", Zagreb
Osnovna škola "Lučac" Split, Split
Osnovna škola "Ljubo Babić", Jastrebarsko
Osnovna škola "Ljudevit Gaj" Lužani, Lužani
Osnovna škola "Ljudevit Gaj" u Krapini, Krapina
Osnovna škola "Manuš, Split
Osnovna škola "Matija Gubec" Cernik, Cernik
Osnovna škola "Matija Gubec" Jarmina, Jarmina
Osnovna škola "Mato Lovrak" Nova Gradiška, Nova Gradiška
Osnovna škola "Meterize", Šibenik
Osnovna škola "Mijat Stojanović" Babina Greda, Babina Greda
Osnovna škola "Milan Brozović" Kastav, Kastav
Osnovna škola "Mljet" Babino Polje, Babino Polje
Osnovna škola "Nikola Tesla" Rijeka, Rijeka
Osnovna škola "Otrići - Dubrave" Otrić - Seoci, Otrić Seoci
Osnovna škola "Pehlin", Rijeka
Osnovna škola "Petar Zrinski" Čabar, Čabar
Osnovna škola "Petar Zrinski", Jalžabet
Osnovna škola "Prof. Blaž Mađer", Novigrad Podravski
Osnovna škola "Retfala" Osijek, Osijek
Osnovna škola "Rikard Katalinić Jeretov", Opatija
Osnovna škola "San Nicolo" Rijeka, Rijeka
OSNOVNA ŠKOLA "SKAKAVAC", Skakavac
Osnovna škola "Skalice" Split, Split
Osnovna škola "Slava Raškaj" Ozalj, Ozalj
Osnovna škola "Srdoči" Rijeka, Rijeka
Osnovna škola "Stjepan Radić" Božjakovina, Dugo Selo
Osnovna škola "Stjepan Radić" Oprisavci, Oprisavci
Osnovna škola "Sveti Matej" Viškovo, Viškovo
Osnovna škola "Tin Ujević" Krivodol, Krivodol
Osnovna škola "Trsat" Rijeka, Rijeka
Osnovna škola "Trstenik" Split, Split
Osnovna škola "Turnić" Rijeka, Rijeka
Osnovna škola "Vjekoslav Klaić" Garčin, Garčin
Osnovna škola "Vladimir Gortan", Rijeka
Osnovna škola "Vladimir Nazor" Duga Resa, Duga Resa
Osnovna škola "Vladimir Nazor" Đakovo, Đakovo
Osnovna škola "Vladimir Nazor" Komletinci, Komletinci
Osnovna škola "Vladimir Nazor" Topusko, Topusko
OSNOVNA ŠKOLA "VLADIMIR NAZOR", Ploče
Osnovna škola "Vukomerec" Zagreb, Zagreb
Osnovna škola "Žrnovnica", Žrnovnica
Osnovna škola "Župa Dubrovačka" Mlini, Mlini
OSNOVNA ŠKOLA ˝ANTUN KLASINC˝ LASINJA, Lasinja
OSNOVNA ŠKOLA ˝PETAR ZORANIĆ˝, Nin
Osnovna škola 22.lipnja, Sisak
Osnovna škola Alojzija Stepinca, Zagreb
Osnovna škola Andrije Kačića Miošića, Donja Voća
Osnovna škola Andrije Palmovića Rasinja, Rasinja
Osnovna škola Ane Katarine Zrinski Retkovci, Retkovci
Osnovna škola Ante Kovačića Zagreb, Zagreb-Susedgrad
Osnovna škola Ante Kovačića, Zlatar
Osnovna škola Ante Starčevića Viljevo, Viljevo
Osnovna škola Ante Starčevića, Lepoglava
Osnovna škola Ante Starčevića, Rešetari
Osnovna škola Antun Gustav Matoš Tovarnik, Tovarnik
Osnovna škola Antun Gustav Matoš, Vinkovci
Osnovna škola Antuna Augustinčića Zaprešić, Zaprešić
Osnovna škola Antuna Bauera, Vukovar
Osnovna škola Antuna Branka Šimića Zagreb, Zagreb
OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA, Zagreb
Osnovna škola Antuna i Ivana Kukuljevića, Varaždinske Toplice
Osnovna škola Antuna Mihanovića Klanjec, Klanjec
Osnovna škola Antuna Mihanovića Osijek, Osijek
Osnovna škola Antuna Mihanovića Petrovsko, Petrovsko
Osnovna škola Antuna Mihanovića Zagreb, Zagreb
Osnovna škola August Šenoe Osijek, Osijek
Osnovna škola Augusta Cesarca Krapina, Krapina
Osnovna škola Augusta Cesarca Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Augusta Harambašića Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Augusta Šenoe Zagreb, Zagreb
OSNOVNA ŠKOLA AUGUSTA ŠENOE, Gundinci
Osnovna škola Bakar, Bakar
Osnovna škola bana Josipa Jelačića Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Banija, Karlovac
OSNOVNA ŠKOLA BANOVA JARUGA, Banova Jaruga
Osnovna škola Barilović, Barilović
Osnovna škola Bariše Granića Meštra Baška Voda, Baška Voda
Osnovna škola Bartola Kašića Vinkovci, Vinkovci
Osnovna škola Bartola Kašića Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Bartula Kašića Zadar, Zadar
Osnovna škola Bedekovčina, Bedekovčina
Osnovna škola Bedenica, Bedenica
Osnovna škola Beletinec, Sveti Ilija
Osnovna škola Belica, Belica
Osnovna škola Belvedere Rijeka, Rijeka
Osnovna škola Berek, Berek
Osnovna škola Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
Osnovna škola Bilje, Bilje
Osnovna škola Bisag, Bisag
Osnovna škola Blage Zadre Vukovar, Vukovar
Osnovna škola Blato, Blato
Osnovna škola Bobota, Bobota
Osnovna škola Bogumila Tonija, Samobor
Osnovna škola Borovje Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Borovo, Borovo
Osnovna škola Braća Ribar Sisak, Sisak
Osnovna škola braće Radić, Botinec
Osnovna škola Bratoljuba Klaića Bizovac, Bizovac
Osnovna škola Brda, Split
Osnovna škola Brestje Sesvete, Sesvete
Osnovna škola Breznički Hum, Breznički Hum
OSNOVNA ŠKOLA BREZOVICA, Brezovica
Osnovna škola Brod Moravice, Brod Moravice
Osnovna škola Brodarica, Šibenik
Osnovna škola Bršadin, Bršadin
Osnovna škola Budaševo-Topolovac-Gušće, Budaševo
Osnovna škola Budrovci, Đakovo
Osnovna škola Cavtat, Cavtat
Osnovna škola Centar, Pula
Osnovna škola Cestica, Cestica
Osnovna škola Cetingrad, Cetingrad
OSNOVNA ŠKOLA CVJETNO NASELJE, Zagreb
Osnovna škola Čakovci, Čakovci
Osnovna škola Čazma, Čazma
Osnovna škola Čeminac, Čeminac
Osnovna škola Čučerje Zagreb, Zagreb-Dubrava
Osnovna škola Dalj, Dalj
Osnovna škola Darda, Darda
Osnovna škola Davorina Trstenjaka Hrvatska Kostajnica, Hrvatska Kostajnica
Osnovna škola Davorina Trstenjaka, Zagreb
Osnovna škola Dežanovac, Dežanovac
Osnovna škola DOBRI, Split
Osnovna škola Dolac, Rijeka
Osnovna škola Domašinec, Domašinec
Osnovna škola Domovinske zahvalnosti, Knin
Osnovna škola don Mihovila Pavlinovića Metković, Metković
Osnovna škola don Mihovila Pavlinovića, Podgora
Osnovna škola Donja Dubrava, Donja Dubrava
Osnovna škola Donja Stubica, Donja Stubica
Osnovna škola Donji Kraljevec, Donji Kraljevec
Osnovna škola Donji Lapac, Donji Lapac
Osnovna škola Dore Pejačević Našice, Našice
Osnovna škola dr. Ante Starčevića, Zagreb
Osnovna škola Dr. Branimira Markovića, Ravna Gora
Osnovna škola dr. Franje Tuđmana Korenica, Korenica
Osnovna škola dr. Franje Tuđmana Lički Osik, Lički Osik
Osnovna škola dr. Ivan Merz Zagreb, Zagreb
Osnovna škola dr. Ivana Novaka Macinec, Macinec
Osnovna škola dr. Josipa Pančića, Bribir
Osnovna škola dr. Jure Turića, Gospić
Osnovna škola Dr. Stjepan Ilijašević, Oriovac
Osnovna škola dr. Vinka Žganca Zagreb, Zagreb
Osnovna škola dr.Vinka Žganca Vratišinec, Vratišinec
Osnovna škola Dragalić, Dragalić
Osnovna škola Draganići, Draganići
Osnovna škola Dragojle Jarnević, Karlovac
Osnovna škola Dragutina Domjanića Zagreb, Zagreb
OSNOVNA ŠKOLA DRAGUTINA DOMJANIĆA, Sveti Ivan Zelina
Osnovna škola Dragutina Kušlana, Zagreb
Osnovna škola Dragutina Lermana, Brestovac
Osnovna škola Dragutina Tadijanovića Petrinja, Petrinja
Osnovna škola Dragutina Tadijanovića Vukovar, Vukovar
Osnovna škola Dragutina Tadijanovića, Zagreb
Osnovna škola Draškovec, Draškovec
Osnovna škola Dubovac Karlovac, Karlovac
Osnovna škola DUGOPOLJE, Dugopolje
Osnovna škola Dvor, Dvor
Osnovna škola Đure Deželića Ivanić Grad, Ivanić Grad
Osnovna škola Đure Prejca, Desinić
Osnovna škola Đurmanec, Đurmanec
Osnovna škola Đuro Ester, Koprivnica
OSNOVNA ŠKOLA ĐURO PILAR, Slavonski Brod
Osnovna škola Ernestinovo, Ernestinovo
Osnovna škola Eugen Kumičić Rijeka, Rijeka
Osnovna škola Eugena Kumičića Slatina, Slatina
Osnovna škola Eugena Kumičića Velika Gorica, Velika Gorica
Osnovna škola Eugena Kvaternika Rakovica, Rakovica
Osnovna škola Eugena Kvaternika Velika Gorica, Velika Gorica
Osnovna škola Ferdinandovac, Ferdinandovac
Osnovna škola FRA ANTE GNJEČA, Staševica
Osnovna škola fra Bernardina Tome Leakovića Bošnjaci, Bošnjaci
OSNOVNA ŠKOLA FRANA GALOVIĆA, Zagreb
Osnovna škola Frana Krste Frankopana Brod na Kupi, Brod na Kupi
Osnovna škola Frana Krste Frankopana, Osijek
Osnovna škola Frane Petrića Cres, Cres
Osnovna škola Franje Horvata Kiša, Lobor
Osnovna škola Franje Krežme Osijek, Osijek
Osnovna škola Franje Serta, Bednja
Osnovna škola Galdovo, Sisak
Osnovna škola Garešnica, Garešnica
Osnovna škola Generalski Stol, Generalski Stol
Osnovna škola Glina, Glina
Osnovna škola Gola, Gola
Osnovna škola Goričan, Goričan
Osnovna škola Gorjani, Gorjani
Osnovna škola Gornja Vežica, Rijeka
Osnovna škola Gornje Jesenje, Jesenje
Osnovna škola Gornje Vrapče Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Gornji Mihaljevec, Macinec
Osnovna škola Grabrik Karlovac, Karlovac
Osnovna škola Gračani, Zagreb
Osnovna škola Gradište, Gradište
Osnovna škola Grgura Karlovčana Đurđevac, Đurđevac
OSNOVNA ŠKOLA GRIGORA VITEZA, Zagreb
Osnovna škola grofa Janka Draškovića Zagreb, Zagreb
Osnovna škola grofa Janka Draškovića, Klenovnik
Osnovna škola Gruda, Gruda
Osnovna škola Gustav Krklec, Maruševec
Osnovna škola Gustava Krkleca Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Gvozd, Gvozd
OSNOVNA ŠKOLA HINKA JUHNA PODGORAČ, Podgorač
Osnovna škola Hodošan, Donji Kraljevec
Osnovna škola Horvati, Zagreb
Osnovna škola Hreljin, Hreljin
Osnovna škola Hrvatski sokol, Podgajci Podravski
Osnovna škola Hugo Badalić Slavonski Brod, Slavonski Brod
Osnovna škola Ilača - Banovci, Ilača
Osnovna škola Ivan Lacković Croata, Kalinovac
OSNOVNA ŠKOLA IVAN LEKO, Donji Proložac
Osnovna škola Ivana Brlić Mažuranić, Strizivojna
Osnovna škola Ivana Brnjika Slovaka, Jelisavac
Osnovna škola Ivana Cankara, Zagreb
Osnovna škola Ivana Filipovića, Zagreb
Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Delnice, Delnice
OSNOVNA ŠKOLA IVANA GORANA KOVAČIĆA GORNJE BAZJE, Gornje Bazje
Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo, Staro Petrovo Selo
Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu, Lopatinec
Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Vinkovci, Vinkovci
Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko, Vrbovsko
Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Ivana Granđe, Sesvete
Osnovna škola Ivana Gundulića Zagreb, Zagreb
OSNOVNA ŠKOLA IVANA GUNDULIĆA, Dubrovnik
Osnovna škola Ivana Kozarca Županja, Županja
Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec
Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sisak, Sisak
Osnovna škola Ivana Kukuljevića, Belišće
Osnovna škola Ivana Lovrića, Sinj
Osnovna škola Ivana Mažuranića Novi Vinodolski, Novi Vinodolski
Osnovna škola Ivana Mažuranića Vinkovci, Vinkovci
Osnovna škola Ivana Mažuranića Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Ivana Meštrovića Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Ivana Perkovca, Šenkovec
OSNOVNA ŠKOLA IVANA RABLJANINA RAB, Rab
Osnovna škola Ivana Rangera, Kamenica
Osnovna škola Ivana Zajca Rijeka, Rijeka
Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić Ogulin, Ogulin
Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica, Virovitica
Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić, Prigorje Brdovečko
Osnovna škola Ivanke Trohar Fužine, Fužine
Osnovna škola Ivanovec, Čakovec
Osnovna škola Ive Andrića, Zagreb
Osnovna škola Iver, Sesvete
Osnovna škola Ivo Kozarčanin Hrvatska Dubica, Hrvatska Dubica
Osnovna škola Izidora Kršnjavoga Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Izidora Poljaka Višnjica, Donja Višnjica
Osnovna škola Jabukovac, Jabukovac
Osnovna škola Jabukovac, Zagreb
Osnovna škola Jagode Truhelke Osijek, Osijek
Osnovna škola Jagodnjak, Jagodnjak
Osnovna škola Jakovlje, Jakovlje
OSNOVNA ŠKOLA JANKA LESKOVARA, Pregrada
Osnovna škola Jasenovac, Jasenovac
Osnovna škola JELENJE - DRAŽICE, Dražice
Osnovna škola Jelkovec, Sesvete
Osnovna škola Joakima Rakovca Sveti Lovreč Pazenatički, Sveti Lovreč
Osnovna škola Jordanovac, Zagreb
OSNOVNA ŠKOLA JOSIP KOZARAC SLAVONSKI ŠAMAC, Kruševica
Osnovna škola Josip Kozarac Soljani, Soljani
Osnovna škola Josip Pupačić Omiš, Omiš
Osnovna škola Josipa Antuna Ćolnića, Đakovo
Osnovna škola Josipa Badalića Graberje Ivaničko, Graberje Ivaničko
Osnovna škola Josipa Broza, Kumrovec
Osnovna škola Josipa Jovića, Aržano
Osnovna škola Josipa Jurja Strossmayera Đurđenovac, Đurđenovac
Osnovna škola Josipa Jurja Strossmayera, Zagreb
Osnovna škola Josipa Kozarca Lipovljani, Lipovljani
Osnovna škola Josipa Kozarca Vinkovci, Vinkovci
Osnovna škola Josipa Kozarca, Semeljci
Osnovna škola Josipa Lovretića, Otok
Osnovna škola Josipa Matoša Vukovar, Vukovar
Osnovna škola Josipa Račića, Zagreb
Osnovna škola Josipa Zorića Dugo Selo, Dugo Selo
Osnovna škola Josipdol, Josipdol
Osnovna škola Josipovac, Josipovac
Osnovna škola Jože Horvata Kotoriba, Kotoriba
Osnovna škola Jože Šurana Višnjan, Višnjan
Osnovna škola Julija Benešića Ilok, Ilok
OSNOVNA ŠKOLA JULIJA KLOVIĆA, Zagreb
Osnovna škola Jure Filipovića Barban, Barban
Osnovna škola Jure Kaštelana, Zagreb
OSNOVNA ŠKOLA JURJA DALMATINCA PAG, Pag
Osnovna škola Jurja Dobrile Rovinj, Rovinj
Osnovna škola Jurja Habdelića Velika Gorica, Velika Gorica
Osnovna škola Jurja Klovića Tribalj, Tribalj
Osnovna škola JURJA ŠIŽGORIĆA, Šibenik
Osnovna škola Kajzerica, Zagreb
Osnovna škola Kamen - Šine Split, Split
Osnovna škola Kamešnica, Otok
Osnovna škola Karlobag, Karlobag
Osnovna škola Kaštanjer Pula, Pula
Osnovna škola Katarina Zrinska Mečenčani, Mečenčani
OSNOVNA ŠKOLA KLINČA SELA, Klinča Sela
Osnovna škola Kloštar Podravski, Kloštar Podravski
Osnovna škola Kman Kocunar, Split
Osnovna škola Kneginec Gornji, Gornji Kneginec
Osnovna škola Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Osnovna škola Komarevo, Blinjski Kut, Blinjski Kut
Osnovna škola Komiža, Komiža
Osnovna škola Konjščina, Konjščina
OSNOVNA ŠKOLA KOPRIVNIČKI BREGI, Koprivnički Bregi
Osnovna škola Korog, Korog
Osnovna škola Kostrena, Kostrena
Osnovna škola Kozala, Rijeka
Osnovna škola Kralja Tomislava Našice, Našice
Osnovna škola Kralja Tomislava Udbina, Udbina
Osnovna škola kralja Tomislava Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Krapinske Toplice, Krapinske Toplice
Osnovna škola Kreativan razvoj, s pravom javnosti, Zagreb
Osnovna škola Krune Krstića, Zadar
OSNOVNA ŠKOLA KSAVERA ŠANDORA ĐALSKOG, Donja Zelina
Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskog, Zabok
Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskog, Zagreb
Osnovna škola Kula Norinska, Kula Norinska
Osnovna škola Kupljenovo, Kupljenovo
Osnovna škola Kuršanec Čakovec, Čakovec
Osnovna škola Kustošija, Zagreb
Osnovna škola Ladimirevci, Valpovo
Osnovna škola Lapad, Dubrovnik
Osnovna škola Laslovo, Laslovo
Osnovna škola Lauder-Hugo Kon, Zagreb
OSNOVNA ŠKOLA LEGRAD, Legrad
Osnovna škola Lijepa Naša Tuhelj, Tuhelj
Osnovna škola Lipovac, Lipovac
Osnovna škola Lovas, Lovas
Osnovna škola Lovinac, Lovinac
Osnovna škola Lovre pl. Matačića Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Lučko, Lučko
Osnovna škola Ludbreg, Ludbreg
Osnovna škola Ludina, Velika Ludina
Osnovna škola Luka Sesvete, Sesvete
Osnovna škola Luka, Luka
Osnovna škola Luke Perkovića Brinje, Brinje
Osnovna škola Ljubešćica, Ljubešćica
OSNOVNA ŠKOLA LJUBLJANICA ZAGREB, Zagreb
Osnovna škola Ljudevita Gaja Nova Gradiška, Nova Gradiška
Osnovna škola Ljudevita Gaja Zaprešić, Zaprešić
OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI, Križevci
Osnovna škola Mače, Mače
Osnovna škola Mahično, Mahično
Osnovna škola Malešnica, Zagreb
Osnovna škola Mare Švel-Gamiršek Vrbanja, Vrbanja
Osnovna škola Maria Martinolića, Mali Lošinj
Osnovna škola Marija Bistrica, Marija Bistrica
Osnovna škola Marije i Line Umag, Umag
Osnovna škola Marije Jurić Zagorke, Zagreb
Osnovna škola MARINA DRŽIĆA, Dubrovnik
Osnovna škola Marina Držića, Zagreb
Osnovna škola Marina Getaldića, Dubrovnik
OSNOVNA ŠKOLA MARJAN, Split
Osnovna škola Markovac Vrbova, Vrbova
Osnovna škola Markuševec, Zagreb
Osnovna škola Markušica, Markušica
Osnovna škola Martijanec, Martijanec
Osnovna škola Mate Balote, Buje
Osnovna škola Mate Lovraka Petrinja, Petrinja
Osnovna škola Mate Lovraka Vladislavci, Vladislavci
Osnovna škola Mate Lovraka Županja, Županja
OSNOVNA ŠKOLA MATE LOVRAKA, Kutina
Osnovna škola Matija Antun Relković, Davor
Osnovna škola Matija Antun Reljković, Cerna
Osnovna škola Matija Gubec, Piškorevci
Osnovna škola Matije Gupca, Gornja Stubica, Stubica
Osnovna škola Matije Gupca, Zagreb
Osnovna škola Matije Petra Katančića Valpovo, Valpovo
OSNOVNA ŠKOLA MATKA LAGINJE, Zagreb
Osnovna škola Medvedgrad Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Mejaši, Split
Osnovna škola Meje, Split
Osnovna škola Metel Ožegović, Radovan
Osnovna škola Mihaela Šiloboda, Sveti Martin pod Okićem
Osnovna škola Mihovil Pavlek Miškina Đelekovec, Đelekovec
OSNOVNA ŠKOLA MILANA BEGOVIĆA, Vrlika
Osnovna škola Milana Langa Bregana, Bregana
Osnovna škola Milka Cepelića, Vuka
Osnovna škola MILKE TRNINE, Križ
Osnovna škola Milna Brač, Milna
Osnovna škola Mirka Pereša Kapela, Kapela
Osnovna škola Miroslava Krleže Čepin, Čepin
Osnovna škola Miroslava Krleže Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Mitnica, Vukovar
Osnovna škola Mladost Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Mladost, Lekenik
Osnovna škola Mladost, Osijek
Osnovna škola Mokošica, Mokošica
Osnovna škola Molve, Molve
Osnovna škola Monte Zaro Pula, Pula
Osnovna škola Mrkopalj, Mrkopalj
Osnovna škola Mursko Središće, Mursko Središče
Osnovna škola Nedelišće, Nedelišće
Osnovna škola Negoslavci, Negoslavci
Osnovna škola Nikole Andrića, Vukovar
Osnovna škola Nikole Hribara, Velika Gorica
Osnovna škola Nikole Tesle Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Nikole Tesle, Mirkovci
Osnovna škola Novi Marof, Novi Marof
Osnovna škola Novigrad, Novigrad
Osnovna škola Novo Čiče, Novo Čiče
Osnovna škola Novska, Novska
OSNOVNA ŠKOLA o.PETRA PERICE MAKARSKA, Makarska
Osnovna škola Odra Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Okučani, Okučani
Osnovna škola Omišalj, Omišalj
Osnovna škola Opuzen, Opuzen
Osnovna škola Orebić, Orebić
Osnovna škola Orehovica, Orehovica
Osnovna škola Oroslavje, Oroslavje
Osnovna škola OTOK, Zagreb
Osnovna škola Otona Ivekovića, Zagreb
Osnovna škola Pakoštane, Pakoštane
Osnovna škola Pantovčak, Zagreb
Osnovna škola Pavao Belas, Brdovec
Osnovna škola Pavla Štoosa, Kraljevec na Sutli
Osnovna škola Pavleka Miškine Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Pećine Rijeka, Rijeka
OSNOVNA ŠKOLA PERUŠIĆ, Perušić
Osnovna škola Petar Zrinski Šenkovec Čakovec, Čakovec
Osnovna škola Petra Kanavelića, Korčula
Osnovna škola Petra Krešimira IV. Šibenik, Šibenik
Osnovna škola Petra Preradovića Zagreb, Zagreb
OSNOVNA ŠKOLA PETRA STUDENCA Kanfanar, Kanfanar
Osnovna škola Petra Zrinskog Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Petrijanec, Petrijanec
Osnovna škola Petrijevci, Petrijevci
OSNOVNA ŠKOLA PLAŠKI, Plaški
OSNOVNA ŠKOLA PLITVIČKA JEZERA, Plitvička Jezera
Osnovna škola Podmurvice Rijeka, Rijeka
Osnovna škola Podrute, Novi Marof
Osnovna škola Podturen, Podturen
Osnovna škola Pokupsko, Pokupsko
Osnovna škola Popovača, Popovača
Osnovna škola Poreč, Poreč
Osnovna škola Prečko Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Prelog, Prelog
OSNOVNA ŠKOLA PRIMOŠTEN, Primošten
Osnovna škola Privlaka, Privlaka
Osnovna škola prof. Franje Viktora Šignjara Virje, Virje
Osnovna škola Pušća, Donja Pušća
Osnovna škola Rajić, Rajić
Osnovna škola Rapska, Zagreb
OSNOVNA ŠKOLA REČICA, Karlovac
Osnovna škola Remete, Zagreb
Osnovna škola Retkovec Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Rude, Samobor
Osnovna škola Rudeš, Zagreb
Osnovna škola Rugvica, Dugo Selo
Osnovna škola Runović, Runović
Osnovna škola Ružičnjak, Zagreb
Osnovna škola Samobor, Samobor
Osnovna škola Satnica Đakovačka, Satnica Đakovačka
Osnovna škola Sela, Sela
Osnovna škola Selnica, Selnica
Osnovna škola Sesvete, Sesvete
Osnovna škola Sesvetska Sela, Sesvete
Osnovna škola Sesvetska Sopnica, Sesvete
Osnovna škola Sesvetski Kraljevec, Sesvete-Kraljevec
Osnovna škola Side Košutić Radoboj, Radoboj
Osnovna škola Sikirevci, Sikirevci
OSNOVNA ŠKOLA SILVIJA STRAHIMIRA KRANJČEVIĆA LOVREĆ, Lovreć
Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića Senj, Senj
Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića, Zagreb
Osnovna škola Siniše Glavaševića, Vukovar
Osnovna škola Skrad, Skrad
Osnovna škola Slakovci, Slakovci
OSNOVNA ŠKOLA SLANO, Slano
OSNOVNA ŠKOLA SLATINE, Slatine
OSNOVNA ŠKOLA Slavka Kolara, Hercegovac
OSNOVNA ŠKOLA SLAVKA KOLARA, Kravarsko
Osnovna škola Slunj, Slunj
OSNOVNA ŠKOLA SMOKVICA, Smokvica
OSNOVNA ŠKOLA SOKOLOVAC, Sokolovac
Osnovna škola Spinut, Split
OSNOVNA ŠKOLA SPLIT 3, Split
Osnovna škola Sračinec, Sračinec
OSNOVNA ŠKOLA SRINJINE, Srinjine
OSNOVNA ŠKOLA STANOVI, Zadar
Osnovna škola Stari Jankovci, Stari Jankovci
Osnovna škola Starigrad, Starigrad
Osnovna škola Stenjevec, Zagreb
Osnovna škola Stjepana Antolovića Privlaka, Privlaka
Osnovna škola Stjepana Bencekovića Zagreb, Rakov Potok
Osnovna škola Stjepana Cvrkovića Stari Mikanovci, Stari Mikanovci
Osnovna škola Stjepana Kefelje Kutina, Kutina
Osnovna škola Stjepana Radića Brestovec Orehovički, Brestovec Orehovički
Osnovna škola Stjepana Radića Metković, Metković
Osnovna škola Stoja, Pula
Osnovna škola Ston, Ston
Osnovna škola Strahoninec, Čakovec
Osnovna škola Strožanac, Podstrana
Osnovna škola Studenci, Studenci
Osnovna škola Suhopolje, Suhopolje
Osnovna škola Sunja, Sunja
Osnovna škola Supetar, Supetar
Osnovna škola Sveta Klara, Zagreb
Osnovna škola Sveta Marija, Sveta Marija
Osnovna škola Sveta Nedelja, Sveta Nedjelja
Osnovna škola Svete Ane u Osijeku, Osijek
Osnovna škola Sveti Đurđ, Sveti Đurđ
Osnovna škola Sveti Filip i Jakov, Sveti Filip i Jakov
Osnovna škola Sveti Križ Začretje, Sveti Križ Začretje
Osnovna škola Sveti Martin na Muri, Sveti Martin na Muri
Osnovna škola Sveti Petar Orehovec, Orehovec
OSNOVNA ŠKOLA SVETVINČENAT, Svetvinčenat
Osnovna škola Svibovec, Varaždinske Toplice
Osnovna škola Šćitarjevo, Velika Gorica
Osnovna škola Šećerana, Beli Manastir
Osnovna škola Šemovec, Šemovec
Osnovna škola Šestine Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Šijana Pula, Pula
Osnovna škola Šime Budinića Zadar, Zadar
Osnovna škola Škurinje Rijeka, Rijeka
Osnovna škola Špansko Oranice, Oranice
Osnovna škola Štrigova, Štrigova
Osnovna škola Švarča Karlovac, Karlovac
Osnovna škola Tar, Tar
Osnovna škola Tenja, Tenja
Osnovna škola Tina Ujevića Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Tituša Brezovačkog Zagreb, Zagreb
OSNOVNA ŠKOLA TOMAŠA GORIČANCA MALA SUBOTICA, Mala Subotica
Osnovna škola Tone Peruška Pula, Pula
Osnovna škola Tordinci, Tordinci
Osnovna škola Trilj, Trilj
Osnovna škola Trnovec, Trnovec
Osnovna škola Trnovitica, Velika Trnovitica
Osnovna škola Trnsko Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Trnjanska Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Trpanj, Trpanj
Osnovna škola Trpinja, Trpinja
Osnovna škola Tučepi, Tučepi
OSNOVNA ŠKOLA TURANJ, Karlovac
Osnovna škola Tužno, Radovan
Osnovna škola Vazmoslav Gržalja, Buzet
Osnovna škola Većeslava Holjevca, Zagreb
Osnovna škola Vela Luka, Vela Luka
Osnovna škola Veli Vrh Pula, Pula
Osnovna škola VELIKA MLAKA, Velika Mlaka
Osnovna škola Velika Pisanica, Velika Pisanica
Osnovna škola Veliki Bukovec, Mali Bukovec
Osnovna škola Veliko Trgovišće, Veliko Trgovišće
OSNOVNA ŠKOLA VELIKO TROJSTVO, Veliko Trojstvo
Osnovna škola Veruda Pula, Pula
Osnovna škola Vežica, Rijeka
Osnovna škola Vidikovac Pula, Pula
Osnovna škola Vidovec, Vidovec
Osnovna škola Vijenac, Osijek
Osnovna škola Viktor Car Emin, Donji Andrijevci
Osnovna škola Viktora Cara Emina Lovran, Lovran
OSNOVNA ŠKOLA VIKTORA KOVAČIĆA, Hum na Sutli
Osnovna škola Viktorovac, Sisak
Osnovna škola Vilima Korajca,
Osnovna škola Vinica, Vinica
Osnovna škola Visoka Split, Split
Osnovna škola Visoko, Visoko
Osnovna škola Višnjevac, Višnjevac
Osnovna škola Vitomir Širola - Pajo, Nedešćina
OSNOVNA ŠKOLA VJEKOSLAVA KALEBA, Tisno
Osnovna škola Vjenceslava Novaka Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Vladimir Bosnar, Stubičke Toplice
Osnovna škola Vladimir Nazor Budinščina, Budinšćina
Osnovna škola Vladimir Nazor Križevci, Križevci
Osnovna škola Vladimir Nazor Virovitica, Virovitica
Osnovna škola Vladimir Nazor, Adžamovci
Osnovna škola Vladimir Nazor, Čepin
Osnovna škola Vladimir Nazor, Sveti Ilija
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIR NAZOR, Trenkovo
Osnovna škola Vladimira Becića Osijek, Osijek
Osnovna škola Vladimira Gortana, Žminj
Osnovna škola Vladimira Nazora - Scuola elementare "Vladimir Nazor", Rovinj
Osnovna škola Vladimira Nazora - Škabrnje, Škabrnja
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA CRIKVENICA, Crikvenica
Osnovna škola Vladimira Nazora Pazin, Pazin
Osnovna škola Vladimira Nazora Postira, Postira
Osnovna škola Vladimira Nazora Pribislavec, Čakovec
Osnovna škola Vladimira Nazora Vinkovci, Vinkovci
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA, Nova Bukovica
Osnovna škola Vladimira Nazora, Potpićan
Osnovna škola Vladimira Nazora, Vrsar
Osnovna škola Vladimira Nazora, Zagreb
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA VIDRIĆA, Kutina
Osnovna škola Vođinci, Vođinci
Osnovna škola Voltino Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Vrbani, Zagreb
Osnovna škola Vrgorac, Vrgorac
OSNOVNA ŠKOLA VUGROVEC-KAŠINA, Kašina
Osnovna škola Vukovina, Gornje Podotočje
Osnovna škola Zadarski otoci Zadar, Zadar
Osnovna škola Zamet Rijeka, Rijeka
Osnovna škola Zapruđe, Zagreb
Osnovna škola Zemunik, Zemunik
Osnovna škola Zlatar Bistrica, Zlatar-Bistrica
Osnovna škola Zmijavci, Zmijavci
Osnovna škola Zrinskih i Frankopana Otočac, Otočac
Osnovna škola Zrinskih Nuštar, Nuštar
Osnovna škola Zvonimira Franka, Kutina
Osnovna škola Zvonka Cara Crikvenica, Crikvenica
Osnovna škola Žakanje, Žakanje
OSNOVNA ŠKOLA ŽITNJAK, Zagreb
Osnovna škola Žuti brijeg Zagreb, Zagreb
Osnovna škola–Scuola elementare Giuseppina Martinuzzi Pula-Pola, Pula
Pazinski kolegij, Pazin
Poljoprivredna i veterinarska škola Osijek, Osijek
Poljoprivredna škola Zagreb, Zagreb
Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića Zadar, Zadar
Poljoprivredno šumarska škola Vinkovci, Vinkovci
Poljoprivredno-prehrambena škola Požega, Požega
Pomorska škola Bakar, Bakar
Pomorska škola Zadar, Zadar
Pomorsko-tehnička škola Dubrovnik, Dubrovnik
Prirodoslovna i grafička škola Rijeka, Rijeka
PRIRODOSLOVNA ŠKOLA KARLOVAC, Karlovac
Prirodoslovna škola Vladimira Preloga, Zagreb
Prirodoslovna tehnička škola, Split
Prirodoslovno-grafička škola Zadar, Zadar
Privatna gimnazija "Dr. Časl", s pravom javnosti, Zagreb
Privatna gimnazija i ekonomska škola Katarina Zrinski, Zagreb
Privatna gimnazija i ekonomsko-informatička škola Futura, Zagreb
Privatna gimnazija i strukovna škola Svijet s pravom javnosti, Zagreb
Privatna jezična gimnazija - Pitagora, Split
Privatna sportska i jezična gimnazija Franjo Bučar, Zagreb
Privatna varaždinska gimnazija s pravom javnosti, Varaždin
Prometna škola Rijeka, Rijeka
PROSVJETNO-KULTURNI CENTAR MAĐARA U REPUBLICI HRVATSKOJ, Osijek
Prva gimnazija Varaždin, Varaždin
Prva privatna gimnazija s pravom javnosti Varaždin, Varaždin
Prva privatna gimnazija Zagreb, Zagreb
Prva riječka hrvatska gimnazija, Rijeka
Prva srednja škola Beli Manastir, Beli Manastir
Prva sušačka hrvatska gimnazija u Rijeci, Rijeka
Salezijanska klasična gimnazija, Rijeka
Srednja poljoprivredna i tehnička škola Opuzen, Opuzen
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA ANTUNA HORVATA, Đakovo
Srednja strukovna škola Samobor, Samobor
Srednja strukovna škola Šibenik, Šibenik
Srednja strukovna škola, Makarska
Srednja strukovna škola, Varaždin
Srednja strukovna škola, Vinkovci
Srednja škola "August Šenoa" Garešnica, Garešnica
Srednja škola "Ivan Seljanec" Križevci, Križevci
Srednja škola "Jure Kaštelan" Omiš, Omiš
Srednja škola "Vladimir Gortan" Buje, Buje
Srednja škola "Vladimir Nazor" Čabar, Čabar
SREDNJA ŠKOLA ANDRIJE LJUDEVITA ADAMIĆA, Rijeka
SREDNJA ŠKOLA ANTUN MATIJAŠEVIĆ - KARAMANEO, Vis
Srednja škola Arboretum Opeka, Marčan
Srednja škola Ban Josip Jelačić, Zaprešić
Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje, Grubišno Polje
Srednja škola Bedekovčina, Bedekovčina
Srednja škola Blato, Blato
Srednja škola Brač, Supetar
SREDNJA ŠKOLA BUZET, Buzet
Srednja škola Čakovec, Čakovec
Srednja škola Čazma, Čazma
Srednja škola Dalj, Dalj
Srednja škola Delnice, Delnice
Srednja škola Dental centar Marušić, Split
Srednja škola Donji Miholjac, Donji Miholjac
Srednja škola dr. Antuna Barca Crikvenica, Crikvenica
Srednja škola Dugo Selo, Dugo Selo
Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića, Ploče
Srednja škola Glina, Glina
SREDNJA ŠKOLA GRAČAC, Gračac
Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir, Krk
Srednja škola Hvar, Hvar
Srednja škola Ilok, Ilok
Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice, Našice
Srednja škola Ivan Švear Ivanić Grad, Ivanić-Grad
Srednja škola Ivana Lucića Trogir, Trogir
Srednja škola Ivana Trnskoga Hrvatska Kostajnica, Hrvatska Kostajnica
Srednja škola Ivanec, Ivanec
SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO, Jastrebarsko
Srednja škola Jelkovec, Sesvete
SREDNJA ŠKOLA KNEZA BRANIMIRA, BENKOVAC, Benkovac
Srednja škola Koprivnica, Koprivnica
Srednja škola Krapina, Krapina
Srednja škola Ludbreg, Ludbreg
Srednja škola Markantuna De Dominisa Rab, Rab
Srednja škola Mate Balote, Poreč
Srednja škola Metković, Metković
Srednja škola Novi Marof, Novi Marof
Srednja škola Novska, Novska
SREDNJA ŠKOLA OBROVAC, Obrovac
Srednja škola Oroslavje, Oroslavje
Srednja škola Otočac, Otočac
Srednja škola Pakrac, Pakrac
Srednja škola Pavla Rittera Vitezovića, Senj
SREDNJA ŠKOLA PETRA ŠEGEDINA,
Srednja škola Petrinja, Petrinja
Srednja škola Plitvička Jezera, Korenica
Srednja škola Pregrada, Pregrada
Srednja škola Prelog, Prelog
Srednja škola Slunj, Slunj
Srednja Škola Stjepana Sulimanca, Pitomača
Srednja škola Tina Ujevića, Kutina
SREDNJA ŠKOLA TINA UJEVIĆA, Vrgorac
Srednja škola Topusko, Topusko
Srednja škola u Maruševcu s pravom javnosti, Maruševec
Srednja škola Valpovo, Valpovo
Srednja škola Vela Luka, Vela Luka
Srednja škola Viktorovac, Sisak
Srednja škola Vrbovec, Vrbovec
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo, Rijeka
SREDNJA ŠKOLA ZABOK, Zabok
SREDNJA ŠKOLA ZLATAR, Zlatar
Srednja škola Zvane Črnje Rovinj, Rovinj
Srednja škola, Biograd na Moru
Srednja talijanska škola Rijeka, Rijeka
Srpska Pravoslavna opća gimnazija "Kantakuzina-Katarina Branković" ustanova s pravom javnosti, Zagreb
Strojarska i prometna škola, Varaždin
Strojarska škola za industrijska i obrtnička zanimanja, Rijeka
Strojarska tehnička škola Fausta Vrančića, Zagreb
Strojarska tehnička škola Frana Bošnjakovića, Zagreb
Strojarska tehnička škola, Osijek
Strukovna škola Đurđevac, Đurđevac
Strukovna škola Sisak, Sisak
Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar, Zadar
Strukovna škola Virovitica, Virovitica
Strukovna škola Vukovar, Vukovar
Škola likovnih umjetnosti, Split
Škola primijenjene umjetnosti i dizajna Osijek, Osijek
Škola primijenjenih umjetnosti i dizajna Pula, Pula
Škola za balet i ritmiku, Zagreb
Škola za cestovni promet, Zagreb
Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju, Split
Škola za grafiku, dizajn i medijsku produkciju, Zagreb
Škola za medicinske sestre Mlinarska Zagreb, Zagreb
Škola za medicinske sestre Vinogradska, Zagreb
Škola za medicinske sestre Vrapče Zagreb, Zagreb
Škola za modu i dizajn, Zagreb
Škola za montažu instalacija i metalnih konstrukcija Zagreb, Zagreb
Škola za odgoj i obrazovanje - Pula, Pula
Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu Pula, Pula
Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću, Zabok
Športska gimnazija, Zagreb
Šumarska i drvodjeljska škola Karlovac, Karlovac
Talijanska osnovna škola - Scuola elementare italiana "Bernardo Benussi" Rovinj - Rovigno, Rovinj
Talijanska osnovna škola - Scuola elementare italiana Bernardo Parentin Poreč - Parenzo, Poreč
Talijanska osnovna škola Galileo Galilei, Umag
Talijanska srednja škola - Scuola media superiore italiana "Leonardo da Vinci", Buje
Tehnička škola Bjelovar, Bjelovar
Tehnička škola Daruvar, Daruvar
Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića, Osijek
Tehnička škola Karlovac, Karlovac
Tehnička škola Kutina, Kutina
Tehnička škola Nikole Tesle, Vukovar
Tehnička škola Požega, Požega
Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci, Vinkovci
Tehnička škola Ruđera Boškovića, Zagreb
Tehnička škola Sisak, Sisak
Tehnička škola Šibenik, Šibenik
Tehnička škola za strojarstvo i brodogradnju Rijeka, Rijeka
Tehnička škola za strojarstvo i mehatroniku, Split
Tehnička škola Zagreb, Zagreb
Tehnička škola Županja, Županja
Tehnička škola, Čakovec
Trgovačka i komercijalna škola "Davor Milas", Osijek
Trgovačka škola, Zagreb
Trgovačko-ugostiteljska škola, Karlovac
Turistička i ugostiteljska škola, Dubrovnik
TURISTIČKO - UGOSTITELJSKA ŠKOLA ANTONA ŠTIFANIĆA POREČ, Poreč
Turističko-ugostiteljska i prehrambena škola Bjelovar, Bjelovar
Turističko-ugostiteljska škola Split, Split
Turističko-ugostiteljska škola Šibenik, Šibenik
Ugostiteljska škola, Opatija
Ugostiteljsko-turistička škola Osijek, Osijek
Ugostiteljsko-turističko učilište Zagreb, Zagreb
Umjetnička škola Luke Sorkočevića Dubrovnik, Dubrovnik
Umjetnička škola Matka Brajše Rašana, Labin
Upravna škola Zagreb, Zagreb
V. gimnazija "Vladimir Nazor" Split, Split
V. gimnazija, Zagreb
V. osnovna škola, Varaždin
VI. osnovna škola, Varaždin
VII. gimnazija, Zagreb
VII. osnovna škola, Varaždin
X. gimnazija Ivan Supek, Zagreb
XI. Gimnazija Zagreb, Zagreb
XII. Gimnazija, Zagreb
XIII. gimnazija, Zagreb
XV. gimnazija, Zagreb
XVI. GIMNAZIJA, Zagreb
XVIII. gimnazija Zagreb, Zagreb
Zdravstvena i veterinarska škola Dr. Andrije Štampara Vinkovci, Vinkovci
Zdravstvena škola, Split
Zrakoplovna tehnička škola Rudolfa Perešina Velika Gorica, Velika Gorica
Željeznička tehnička škola, Moravice
Ženska opća gimnazija Družbe sestara milosrdnica - s pravom javnosti, Zagreb


Kontakti za usluge
 
Kontakt za e-Dnevnik
 
+385 1 6661 500
ili kontaktirajte online
 
Slične usluge
 
 
 
 
podrska@raspored-sati.hr jpetric@raspored-sati.hr petra.bradara@raspored-sati.hr webmaster@raspored-sati.hr pbenko@raspored-sati.hr gmarks@raspored-sati.hr admin@donja-dubrava.hr filip.lesic@donja-dubrava.hr jkovicic@donja-dubrava.hr racunovodstvo@donja-dubrava.hr benkovic@donja-dubrava.hr anamarija.peric@donja-dubrava.hr markovic@donja-dubrava.hr hrvoje@donja-dubrava.hr marijana@marijana-tkalec1.from.hr marijana.tkalec@marijana-tkalec1.from.hr mt@marijana-tkalec1.from.hr info@shire.zemris.fer.hr admin@shire.zemris.fer.hr info@laold.internetsegura.pt admin@laold.internetsegura.pt http://marijana-tkalec1.from.hr http://web.marijana-tkalec1.from.hr http://www.marijana-tkalec1.from.hr http://shire.zemris.fer.hr http://laold.internetsegura.pt
preskoči na navigaciju